Reply on: romeo #84455:
Myslím si, že problém čo sa týka čakacej doby, tu nie je. Veď Košice sú svetové v tom, že autobusy dokážu mať vyrobené skôr, ako sa skončí súťaž na ich dodanie.
navyse nejde spustit bez internetu (co dost ludom co nemaju len tak mobilne data stazilo) a tisickrat klikat kym najdem co potrebujem je otrasne a je to take iste ako na webovej verzii. Za mna neskutocne minus, predtym to bolo jednoduche a lepsie.
Dispecer