Neboli SORy kúpené aj so servisom od dodávateľa? Inak súhlasím, radšej by mali nakúpiť trolejbusy a hlavne udržovať v dobrom stave komunikácie, po ktorých jazdí MHD. Bez toho nevydrží žiaden autobus plánovanú životnosť, ale čakal by som, ze SORy ešte 2-3 roky vydržia, skutočne je taká poruchovosť?
Ale nejakej dodatočnej úrazovosti sa neobávam, vždy je možnosť držať sa na tyči pod stropom, a tí čo nedočiahnu, nemajú kde sa chytiť sa môžu v pude sebazáchovy presunúť ku zvislým madlám inde vo vozidle. 
Dispecer
Otázka je, že či má zmysel obstarávať trolejbusy, keď trolejbusové trate nedostávajú potrebnú starostlivosť (a to máme trate, ktoré by si už aj pýtali rekonštrukciu (napr. Lingov - Mlynská bašta).