Reply on: monoblok #84422:
Čokoľvek iné by si chcel nakúpiť, musíš na to urobiť nové verejné obstarávanie - vrátane trolejbusov.Otázka je, že či má zmysel obstarávať trolejbusy, keď trolejbusové trate nedostávajú potrebnú starostlivosť (a to máme trate, ktoré by si už aj pýtali rekonštrukciu (napr. Lingov - Mlynská bašta).
Ale nejakej dodatočnej úrazovosti sa neobávam, vždy je možnosť držať sa na tyči pod stropom, a tí čo nedočiahnu, nemajú kde sa chytiť sa môžu v pude sebazáchovy presunúť ku zvislým madlám inde vo vozidle. 
Isidor
Riešenie po košicky: kúpme nové...
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22457930/akt-zufalstva-biznis-des-aj-to-odznelo-pri-navrhu-ktory-obisiel-mesto.html