Reply on: reparil #84361:
Ja by som ti niekam strčil nie paragraf ale zatvorený dáždnik.
uz tam plati nieco ine? zakaz bicyklov?
Ale naopak, mnohí si aj vtedy radšej budú šoférovať svoje autá (aj takí, ktorí nemusia), hoci by v dopravnej zápche mali aj zomrieť.
110mat110
Jaaj panko kasle na zakony. tak nabuduce ked ta zrazi auto alebo ti niekto da na hubu, nechod na policiu, ved zakony pre teba neplatia.
Statistika, ze vela ludi porusuje zakon neznamena, ze zakon neporusuju.