Reply on: reparil #84361:
Ja by som ti niekam strčil nie paragraf ale zatvorený dáždnik.
Ale naopak, mnohí si aj vtedy radšej budú šoférovať svoje autá (aj takí, ktorí nemusia), hoci by v dopravnej zápche mali aj zomrieť.
reparil