Reply on: 2TheMHDmarek3 #84263:
Neviem či už nie je neskroro..za jeho primatorovania tu tých kiksov je aj bolo akosi privela..štrajk vodičov, vtedy sa tiez vobec nejadzilo pár hodín, potom nehorazne zvyšenie cestovneho, teraz zasa obmedzenie..ako chapem situaciu suvisiacu s virusom, a netvrdim ze k obnedzeniu by nemalo dosjť. Jasne že každých 20 minut by bol bus teraz zbytočny, kedze je situacia aka je. No to obmedzenie mohlo byt trochu iné a nie takéto ako je teraz.
ludia mozno vyuziju aj tak aj ked je zavrete OC.
mi.v
Napriek tomu, keď vláda asi pred mesiacom vydala odporúčanie uprednostniť autá pred MHD, neváhal som ani sekundu a radšej odvtedy robím taxikára celej rodine a každého z nich presviedčam, aby MHD nešiel ani náhodou, že ich odveziem aj o polnoci. V núdzovom stave jednoducho platia iné priority. Dúfajme, že sa doba najväčších obmedzení onedlho bude môcť skončiť.
A na kratšie trasy už sú zase naspäť Antik bicykle