Skor ma by zaujimala zadna cast, kde je motor. Ked som nou dnes siel, tak pri motore je tam taka podesta, ktora sice ulahcuje vystup k sedadlam pred motorom, no to odtial fuka kurenie, takze rovno na nohy, pokial ludia stoja pri dverach, zaroven na tej podeste nikto nechce stat, lebo by z nej lahko spadol. Dalej ma zaujal este ten vyklenok pri naprave vo vlecke, na tom sa tiez jedna pani skoro rozbila dnes rano.
Riks
afeno - NSká mi vôbec nechodili po rozume.
rpopo - Kto si čo objedná, to má. Interiér je katastrofa sama osebe, kde sa postavíš, tam zavadziaš ostatným. Stovka dverí: nemám pocit, že by niečomu pomohli, zvlášť keď substrát čumí do mobilu alebo spí na nohách.