Reply on: monoblok #82307:
NS 12 už taká preliezka nie je... ? https://imhd.sk/transport/galeria-media/3694/sor-ns-12/185407/Naftovy-SOR-NS-12-interier
https://imhd.sk/transport/galeria-media/3694/sor-ns-12/185408/Naftovy-SOR-NS-12-interier
Zatiaľ iba elektro.
Dopravák
Je mi do plaču, keď čítam, že opäť idú kupovať autobusy ?
Pán Primátor, hallooo, Sor vyrába aj tolejbusy ?