Prosím vás. Mesto Bratislava vyčlenilo na ďalší rok na nákup nových busov 683 mil Sk. Neviete mi niekto zistiť na DPMK či Solaris nie je vedúcim koňom. Ak áno prosím o info na mail. Dik
Mestskou dopravou!
Stačí takáto odpoveď?
Tak tam nikdy nebude milion liniek
Andy
Re #817 Papyr: A to myslis, ze keby si ich pustil do arealu DP, ze by tie vozy nedonicili od zlosti?