Reply on: myslavcan #81948:
ved spominam NDS, kde tam vidis MET prosim ta? cize spravne by malo mesto ulozit pokutu a sankciovat NDS, kedze NDS je majitelom a je za to plne zodpovedna.. spravila len plafon mosta a na zvysok sa zvysoka vykaslala..

Teraz to už nenájdem. Ale ok...
mi.v
Pri variante vo VSS elektrčkovú trať do Barce ani netreba, pri variante za stanicou Barca nastupuje tá socíkovská verzia predĺženia (vrátane odmietavách petícií obyvateľov Barce a problémov s výkupmi pozemkov :)). Ale príjazdom z Barce a zároveň cez Napájadlá by opäť prepojilo Jazero s Barcou, lebo ich prepojenie sa pred desaťročiami zrušilo bez náhrady.