Reply on: sc_ke_sk #81870:
Pché, to je ešte nič! Ďaleko nad tým je spomínaná odbočka pred križovatkou VSS, o ktorej sa medzičasom zistilo, že je realizovaná ako čierna stavba pod záštitou predstaviteľa Košíc, ktorý sľubuje zmeniť kraj tak, ako jeho strana zmenila Košice:https://kosice.korzar.sme.sk/c/20632394/pozemky-napojili-nacierno-rasi-tam-cvici.html (pokračovanie z #81868)
mi.v
1. naprv čiernu stavbu z̲a̲k̲r̲ý̲v̲a̲ (cez hovorkyňu obkecáva do stratena)
2. potom o nej z̲a̲v̲á̲d̲z̲a̲ novinárov (mesto klame... silná káva)
3. potom pod váhou dôkazov p̲r̲i̲z̲n̲á̲, že ide o čiernu stavbu, ktorú umožnilo
4. kto to naprojektoval a kto zaplatil výstavbu, "sa nevie"
5. na otázky, kto z aparátu mesta je za to zodpovedný a ako bude sankcionovaný, mesto n̲e̲o̲d̲p̲o̲v̲e̲d̲a̲l̲o̲