Clovek aj dostane chut sa zviest autobusom, dokonca autobus pride a prekvapivo nemeska. Clovek ma kartu ktora je platna a je na nej dost kreditu, cize sa nemusi bat tortury s SMS listkom. Tak nastupim do busu, prilozim kartu a bez akehokolvek vysvetlenia stikac vyhlasi "kupte si listok u vodica". No a razom je zo mna cierny pasazier.
romeo
Inak roky nebola mhd v takom hroznom stave ako je teraz, ale pozerám že sa stali partnerom HC Košice- neviem či ako sponzor,alebo inou formou spolupráce