Reply on: mi.v #81642:
a ten stĺp v strede križovatky, ten je proste úžasný...Riadny týpek musel toto navrhnúť, ani za nič nebudú vešať vedenie na objekty (na most, v meste na budovy), len aby museli postaviť nové stĺpy a dostať za to €. Som zvedavý, kto ho prvý trafí.
PtrOlsn
https://www.google.sk/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.reming.sk/files/2014-08-20-162207-is-2009-03-podolec.pdf&ved=0ahUKEwiWnduUpP7UAhWqHJoKHTsCCuIQFggdMAE&usg=AFQjCNE-oykL4ijDyYgVjUFJFEnQMVkQGA