Reply on: lubos #7934:
Mňa najviac naštvalo, že na tej stránke boli pod nickami naše e-mailové adresy, ktoré používame pod nickami v diskusiách iMHD. Lenže kým sa tu mnohí snažia zamedziť prichádzajúcim nevyžiadaným mailom a vírusom všelijakým maskovaním (napr. nieco[at]nieco[dot]sk), tak na uvedenom serveri boli adresy v štandardnom tvare...
TBUS
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000108.jpg
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000143.jpg
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000159.jpg