Reply on: Diggi #7942:
Vozy sa po nehodách síce prehadzovali, ale nie vždy. Prehadzovali sa najmä tie, ktoré jazdili na "erkových" službách. Na R-dráhe sa jazdí rýchlo a trať je na otvorenom priestranstve, takže ak sa opravu karosérie nepodarilo urobiť dôsledne, vodič mal niekedy poriadny prievan, alebo v lejaku si voda našla svoje cestičky.
414-ku prehodili ako tretí voz myslím hneď po oprave, takže ťažko povedať, či to bude po oprave tiež podobný prípad.
TBUS
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000108.jpg
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000143.jpg
http://www.cassovia.sk/korzar/uploads/orig00000159.jpg