ALE STE SA POBAVILI? ČOOOOO?? ? ? ? ?
Na námestie by som jednoznačne dal výhybky z pérovými jazykmi (šp.hala, VSS...):
1. nie sú tak hlučné(vlastne vôbec) ako pri Strojári
2. pohrotné výhybky by mali byť jednojazykové, prípadne a to je najlepšie riešenie urobiť koľajovú splietku-tá by sa hodila najmä z Južnej triedy
Na námestie by som jednoznačne dal výhybky z pérovými jazykmi (šp.hala, VSS...):
1. nie sú tak hlučné(vlastne vôbec) ako pri Strojári
2. pohrotné výhybky by mali byť jednojazykové, prípadne a to je najlepšie riešenie urobiť koľajovú splietku-tá by sa hodila najmä z Južnej triedy
1018
pre pana jana a to uz preco nove vyhybky pri zadnom vychode? Ved tie stare su tak bozske, da sa ich cez nich aj 55 km/h (ak nik nie je v areali DPMK aby Ta videl), nadherne trieskaju a nadhadzuju, cista romantika dokreslujuca kolorit nasho DP ? Ak tam dosadia nove, budem ostro bojovat za znizenie cestovneho casu medzi zastavkami Optima - "kruhovy objazd", lebo ked tam budeme lietat 70 km/h, tak 5 minut je odveci... ?