Reply on: Sarko #7606:
Heeej
Ja som to uz davno vedel, ze tam bude benzinka (len som nevedel od akej firmy). Veru je potrebna ako sol, daleko ku benzinke na Pri Hati, daleko.Inac ked sa bavinme o benzinkach, tak ta co bola pri McDonalde uz sa po nej zlahla zem, pekne je to tam upravene, dnes som tam videl aj 2ks ludi aj nieco robili.
Sarko
5: Aj keď viem, že firma, ktorá požiadala o výrub týchto stromov tak mohla učiniť len za podmienky, že vysadí na inom mieste dvojnásobok nových, to aj tak nič nerieši, pretože "za mestom" nám síce vyrastie aj les, ale z centra sa pomaly stáva betónová džungľa sídliskového typu. Mňa viac šokoval dnešný pohľad na zostrihaný, pôvodne hustý a 2m vysoký živý plot po krajoch Tr. SNP, ktorý slúžil ako vynikajúca ochrana proti hluku a smogu. Dnes po ňom zostali len malé okýptené prízemné kríky...