Ozaj, keďže tu ešte nie je zmienka, tak vedzte, že dnes cca o 5.15 bolo vykoľajenie na USS. Na voze 391 vyskočila na srdcovke 2. náprava!, dôvod ??? Ale odrhla sa pravá koľajovka, strhla stykačovú skriňu a akosi sa to všetko zapikovalo pod zrýchľovačom. Pantograf "vystrelil" do hora a "zakvačil" sa nad trolejom o izolátor.
Ozaj, zrejme si ešte nikto nevšimol, že v oblúkoch na výhybkách v čiri-čare ide koleso asi len po polovici plochy hlavy koľajnice (asi tam je žel.rozchod, ale my nemáme žel.kolesá ? ? ? ).
Ozaj, zrejme si ešte nikto nevšimol, že v oblúkoch na výhybkách v čiri-čare ide koleso asi len po polovici plochy hlavy koľajnice (asi tam je žel.rozchod, ale my nemáme žel.kolesá ? ? ? ).
SHORTY
K službe 5011: Nástup 4.29
Odch.z voz. 4.53.........