Reply on: 5 #7118:
No ja mám pocit, že hej. Som sa tomu vtedy nevenoval, ale myslím že to bolo tak z jedného dôvodu. V tom čase totiž 29-ka do ZOO jazdila z Myslavy - Gruntu a teda sa ten bus na tej linke vyskytoval a z druhého, že mi utkvel v pamäti, lebo vykonával posledný spoj na linke č. 19 a na Terase mu odišla prevodovka...našťastie vodič prišiel na to ako rozbehnuúť voz zo zastávky a tak sa nejak doplazil na KVP a to som si myslel, že budem doma skôr ako s preplneným Ikarusom 435 linky č. 30. Ale netvrdím, že to bola 6406, ale foto nemá zatial nikto, aby sa to vyvrátilo či potvrdilo a je to logiické, že po skončení reklamy ostal biely tak sa využil na Tesco.?
5
Mne sa zdá, že 6406 prešiel s červeno-bielej rovno na čisto bielu, akoby sa nevedeli rozhodnúť ako tá reklama na Tesco bude vyzerať... Lebo sa mi nezdá, že by bol medzitým aj ZOO... alebo to musel byť len veľmi krátky čas.