Dopravak: Mas uplnu pravdu, ze kydat na vodicov a opisovat ich celym menom je nemiestne. Ide len o to, ze som na Irisakov prispevok MUSEL reagovat prave mnou spominanou prihodou, aby aj nezainteresovani pochopili, ze kazda karta ma rub aj lic. Aj ked je pravda, ze stacilo dalej pouzivat len inicialy ?
Iriisak: Zlaty moj, mojou zivotnou snahou urcite nie je byt taky dobry ako S. C.. V podniku je velmi vela vynikajucich vodicov, ktori maju x km bez nehody. Vodic je skutocne dobrym vodicom, ak dokaze zvladat svoju viacmenej stresovu pracu s rozvahou. Cize jazdi bez nehod ako vravis, a aj rychlo, ale aj bezpecne, nerozhadze ho situacia okolo a sprava sa k svojim zakaznikom = cestujucim slusne. A prave ta ostatne menovana vec tomuto panovi chyba. Spominana dama v mojom pribehu totiz na Secovskej musela z abusu vybehnut a nasledne davit nie preto, lebo sa doma prejedla alebo ze by mala pociatocnu tehotensku nevolnost, ale kvoli jazde 80 km-ovou rychlostou zakrutami dole Furcou, kedy sa aj cestujuci na sedadlach museli poriadne drzat. A prave tu som Ti napisal, ze tuto jazdu si odmyslam, ale ze nasledna vodicova osocovacia a hanliva reakcia bola uboha.
S tymto panom jazdievam z Lingova na DP pravidelne a ak skutocne nema svoj den, castovane nadavkami je bezne (dokonca aj nadavanie radiu!). A uznaj, ze v tom pripade asi nieco nie je v kostolnom poriadku.
A este nieco ako od BUSE fachmajstra - ak niekto pouziva system BUSE na nemiestne zarty typu "Pasmo: 69", tak no comment.
A zaver - ja Ta neurazam, tak neurazaj ani Ty mna. Lebo si tu vsetci budeme nuteni pomysliet, ze kultivovane spravanie chyba nielen S. C. , ale aj Tebe ?
Iriisak: Zlaty moj, mojou zivotnou snahou urcite nie je byt taky dobry ako S. C.. V podniku je velmi vela vynikajucich vodicov, ktori maju x km bez nehody. Vodic je skutocne dobrym vodicom, ak dokaze zvladat svoju viacmenej stresovu pracu s rozvahou. Cize jazdi bez nehod ako vravis, a aj rychlo, ale aj bezpecne, nerozhadze ho situacia okolo a sprava sa k svojim zakaznikom = cestujucim slusne. A prave ta ostatne menovana vec tomuto panovi chyba. Spominana dama v mojom pribehu totiz na Secovskej musela z abusu vybehnut a nasledne davit nie preto, lebo sa doma prejedla alebo ze by mala pociatocnu tehotensku nevolnost, ale kvoli jazde 80 km-ovou rychlostou zakrutami dole Furcou, kedy sa aj cestujuci na sedadlach museli poriadne drzat. A prave tu som Ti napisal, ze tuto jazdu si odmyslam, ale ze nasledna vodicova osocovacia a hanliva reakcia bola uboha.
S tymto panom jazdievam z Lingova na DP pravidelne a ak skutocne nema svoj den, castovane nadavkami je bezne (dokonca aj nadavanie radiu!). A uznaj, ze v tom pripade asi nieco nie je v kostolnom poriadku.
A este nieco ako od BUSE fachmajstra - ak niekto pouziva system BUSE na nemiestne zarty typu "Pasmo: 69", tak no comment.
A zaver - ja Ta neurazam, tak neurazaj ani Ty mna. Lebo si tu vsetci budeme nuteni pomysliet, ze kultivovane spravanie chyba nielen S. C. , ale aj Tebe ?
Dopravák
Naplňuje so to, čo som minule počul od istého človeka, že čo za blbosti sa tu na iMHD/ke riešia...? Nedá mi to a tak zareagujem.
Neviem, ale niekto tu napíše svoj názor a okamžite je s...ý a nie slušnou formou... bo pokiaľ čítam, tak Irisak reagoval na anketu a práve Vševedko to tu vyprovokoval (čo sa mu "na jeho vek" čudujem), urážať niekoho koho ani nepozná, tak to si 20 ročný mladý muž asi ťažko nechá "ľubiť"... A čo je najhoršie, padlo tu meno vodiča a myslím si, že tie urážky čo tu na jeho meno padli, tak to bola sila... hanba a hanba!! ?
Ja sám som v tej ankete ešte nehlasoval, stále sa neviem rozhodnúť. Solaris nemám v láske, Karosa zas nie je nízkopodlažná a tak, čo nám ostáva.... jednoznačne Trolejbus ? ? ?