Reply on: SOLARIS MANIAK #6614:
Pri nahadzovaní cieľa nedávaš cieľ ako na elektr.busečkach ale zvolíš si smer pri danej linke (väčšinou 1,2) to ti vypíše konečnú a pýta sa "je zadáni směru O.K.?", to potvrdíš a vypíše sa ti "Čekání na odjezd" a to potvrdíš pri odchode z konečnej(smyčky) na východziu zastávku a potom to už reaguje na otváranie dverí a jazdu. V našich NP-čkach to funguje, žiaľ bez akustického hlásenia, len zahlási "příští zastávka" a na vnútornom transparente naskakujú zastávky. (Zatiaľ)



TeBeCe
ad biela ciara: bolo to v tej nizkopodlaznej, ale na zadnom konci (teda aspon v tom case na zadnom konci
ad Nenahynanie: stitky su originaly z CKD, ale v jednej vasej T6A5 boli na oknach vedla tych originalnych (uz vyblednutych) stitkov nove nalepky zrejme made in DPMK (bola to tusim ta s reklamou na umyvaciu linku)