re#6202, s499.1023:
omyl cloviecik!
add1: v bratislave ziadne manipulacne obratisko elektrotramy nemaju.
add2: keby nahodou bolo, tak je urcite nezjazdne.
add3: vcera som osobne meral ocajchovanou rozchodkou karlovu ves a z 5tich nahodne vybranych miest som nasiel 4 zuzenia viac ako -4mm, to 5te bolo minus dva. z toho vyplyva, ze uvedeny fyzikalny zakon plati aj na 2kolajnu smycku, kde sa pravidelne vrtia 2 linky.
omyl cloviecik!
add1: v bratislave ziadne manipulacne obratisko elektrotramy nemaju.
add2: keby nahodou bolo, tak je urcite nezjazdne.
add3: vcera som osobne meral ocajchovanou rozchodkou karlovu ves a z 5tich nahodne vybranych miest som nasiel 4 zuzenia viac ako -4mm, to 5te bolo minus dva. z toho vyplyva, ze uvedeny fyzikalny zakon plati aj na 2kolajnu smycku, kde sa pravidelne vrtia 2 linky.
Vladimír
Samozrejme s Tvojou argumentáciou vôbec nesúhlasím. Všetko ostatné už vyjadrili ostatní.
Čo sa týka L19 a 27, pletieš hrušky s jablkami. Zatiaľ čo ukončenie električkovej linky na Spišskom nám. by bol nezmysel, ukončenie L27 na Dneperskej a L19 pri Mlyne je plne logické a opodstatnené.
Re #6208 Isidor: Absolútny ale ozaj bezvýhradný súhlas. Od prvého slova až po to posledné.
Re #6216 balky: Veru - aj mňa L13 rozčuľuje. Mala by sa zrušiť. Pre autobusový spoj v relácii OC Važec - Slanecká - Tepláreň neexistuje dôvod.