a este nieco....laskavo nech soferi nekomunikuju s kamosmi a znamimi, ktori vedla nich stoja.....cesta sa tak predlzi o pol hodinu.....vcera jeden soferik autobusu 19 kecal asi so svojim kamaratikom alebo neviem co to bolo....a cesta z klastora na miestny, ktora obvykle trva 7 min.....trvala 15...tak uz neviem co k tomu povedat, a neviem o tom ze je povolena rychlost na cestach max 10 km/h a pokial viem sofer by sa mal kukat pred seba..a vrchol bol ked medzi janigovou a klimkovocovou zastavil uprostred cesty ktora ma jeden pruh v kazdom smere......a kecal cez okno s dajakou zenou co vencila psa.......a kecali asi 5 minut....sak v pohode ne...
aalebo ide sofer z konecnej...a uz ma meskanie 5 minut......DOKONALOST DPMK SAMA O SEBE ?
aalebo ide sofer z konecnej...a uz ma meskanie 5 minut......DOKONALOST DPMK SAMA O SEBE ?

jt
Ani rozdiel medzi cenou 30 a 60-minútového lístka nie je pomerný. Podobne by to bolo aj v prípade 10-minútového, ktorý by mohol ostať na cene toho nášho unikátneho štvorzastávkového. A 5-minútový lístok... No radšej sa nevyjadrujem.
Re #60035 Yogi616: 10-minútový by v takom prípade mal taktiež ostať neprestupný.
Re #60038 Vladimír: Aj v Bratislave sa veľmi dlho používal 10-minútový. Existuje aj v Brne, v Ostrave je 15-minútový.