Reply on: saly #59984:
a ty si pracant z DPMK? obúvate sa tu do mňa, akoby ste všetci boli THP...to by som sa tomu už aj prestal diviť!
.. Poznas take mena ? Ja nie, bohuzial
.. A dalsia vec, ze tam zase chceli politika...
.. Ako majitelovi takej firmy sa ti to neoplati? (To bol priklad, neviem, kde tie prachy dodavatel pouzil a preco ich nevratil ihned nazad)
CD 150
Ale Pán boh ochraňuj DPMK.