Nj, ale zasa nemusím ráno ešte v polospánku vedieť, že 4305 robí napr. jeden z prvých spojov L10 ?
Inak, už ako malého chlapca ma zaujali prístrojové dosky IK435, ešte keď boli tie vozy nové. Vždy som sledoval šoféra, čo stláča, keď chce otvoriť dvere atď. Prečo takmer u každého vozu sú tie tlačidlá ináč? Predpokladám, že to je dielo DPMK a nie fabriky.
Inak, už ako malého chlapca ma zaujali prístrojové dosky IK435, ešte keď boli tie vozy nové. Vždy som sledoval šoféra, čo stláča, keď chce otvoriť dvere atď. Prečo takmer u každého vozu sú tie tlačidlá ináč? Predpokladám, že to je dielo DPMK a nie fabriky.
Dokedy chceš ešte o tomto tu vyplakávať?

Furčan