Reply on: 5211_2 #59678:
k tej 6229 - si to vysvetlil ako to je, no nevidím dôvod ani problém aby tie ukrajiňáky po prelakovaní na nový unifik prešli aj riadne kontrolou orig... veď sa nejedná o žiadny podvod, všetko je legálne, či nie? A ak nie, tak treba to zlegalizovať, dať do poriadku.. Lenže v DP je problém dotiahnuť veci úplne do konca ak sa niečo robí... a k tej gramatike - viem že byť niekde je odvodené od slova bývať.. ?

Peter55
2. Tak isto ti niekoho može zabiť aj opity 4é ročny policajt aj 30 ročny blbec aj 70 ročny dedo ktory neudržal volant ?