Reply on: TA #59714:
1. Keď už je niekto opity tak nerozmyšla že je noc a, že niečo NEMôŽE, keby nad tym rozmyšlal tak nesadne ani opity za volant ? 2. Tak isto ti niekoho može zabiť aj opity 4é ročny policajt aj 30 ročny blbec aj 70 ročny dedo ktory neudržal volant ?

Vladislav 48
Zákonník práce bol vždy v histórii na ochranu zamestnancov, pretože tí vždy ťahajú za kratší koniec. Existoval práve z toho dôvodu už v čase keď Fico močil do plienok rovnako ako Ty.
Rozdiel medzi odborovou organizáciou a zamestnaneckou radou je v tom, že zamestnaneckú radu si môžu založiť zamestnávatelia preto aby mohli kontrolovať sami seba a brániť tak v činnosti zástupcov zamestnancov. Ale podľa všetkého ty to veľmi dobre vieš.