Tak ludkovia konecne vydarena akcia,vraj len tretina stala ja som videl plno autobusov a viac ako tri troleje len sa nehlasili vsetci do vysielacky...gratulujem vsetkym vodicom ktory sa zucastnili podporujem vas ... je dobre sa ozvat a je dobre aj takto bojovat vedenie sa vie len vyhazat za postihy a bla bla bla a ste frajeri ty ktory sa nezlklaly ...a vedenie ste na hanbu zrazu robite kontoli a pousenie pracovnej discipliny a taketo veci sa vyhrazaju ucitelky v matskej skolke ked deti neposluchaju ze pojdu ku stene za trest ...je to ubohe a sami ing a neviete sa dohodnut a slusne jednaj z ludmi ktory tu pracuju pre ludi a nie sedia v kancli a o desiatej piju kavu a o dvanastej si ohrievaju obed !!!!zeby uz skoncilo to KDH v nasej MHD!!!
cybernetic
nemozem za nich hovorit,viem len to /aj som to videl/ v podpisovom harku boli uvedene dovody strajku,tak hadam to niektori aj pochopili