Reply on: Dispecer #5961:
Hráš sa na múdreho, ale akosi sa Ti nedarí... KT4 je dvojčlánková električka, kde vidíš ten "C" článok?
A keď sme už pritom, nie je zvrátené, že pod cieľmi LECHKÉHO i KLIMKOVIČOVA sa myslí tá istá zastávka, ktorá sa vlastne nevolá ani Lechkého ani Klimkovičova?
Bmko
Sarko ja som myslel len co sa tyka vzhladu na to peresko hyperobluku