Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: myslavcan #59564:
Ty opička si sadni za volant keď si mudry alebo drž hubu
Tak a apokalypsa zacala...
Opicky na odborarskych motuzoch zastavili svoje stroje
Prispevok pre Astora: SI skoncil ?
Reply on: Peter55 #59537:
Ako sorry, ale štrajkovať bez toho, aby vedeli za čo, môžu iba hlupáci.
http://korzar.sme.sk/c/5750316/vodici-v-kosiciach-za-odstrajkovany-cas-nedostanu-mzdu.html

rozumný krok vedenia, pridal by som k nemu ešte úhradu ušlého zisku...

a požadoval by som vyššiu mieru inteligencie pri prijímaní vybraných zamestnancov - vodičov... každý inteligentný človek vie, ako vyjadriť nesúhlas s niečím a argumentami bojovať za zmenu, nie búchaním do hrude a vydieraním ?
Reply on: S499.1023 #59557:
Vsak prave to je ten pruser ?
Niečo pre nestrajkujucich a milovnikov hlasenia. Dnesnym cestovanim hlasili elektricka aj 2 busy cez repraky na streche. ? ? Davam poklonu DPMK za opravu ? ?
Reply on: S499.1023 #59557:
?
Reply on: matway #59548:
Ovce si myslia, že odborárski pohlavári bojujú za nich ? ? ? ?
Reply on: TA #59555:
Áno, zle som sa vyjadril. Myslím si, že plánovaný štrajk je nezákonný podľa ods. 1.
Reply on: S499.1023 #59547:
áno, presne § 20. To je ale vymenovanie štrajkov, ktoré nie sú zákonné - a nie štrajkov, ktoré sú zákonné.

Re #59545 Iv: ide na popoludňajšiu zmenu - robí v konzervárni, kde spracúvajú mrkvu v 3-zmennej prevádzke (začína o hodinu neskôr než obvykle - o 14:00 - lebo sa zamestnanci počas kolektívneho vyjednávania so zamestnávateľom dohodli, že nepotrebujú prestávku, teda pracujú 8 hodín vkuse). Kto by chcel poznať ďalšie podrobnosti tohto A-vitamínového prípadu, e-mailovú adresu mám pod nickom.
Reply on: Isidor #59553:
Radsej no comment.. Urcite nie na verejnom fore 🙂
Reply on: Dimi #59551:
uz je tento post zarezervovany? 🙂
Reply on: matway #59550:
ja napriklad neviem, ako si to myslel.. Tak to naozaj vysvetli 🙂
Reply on: Isidor #59539:
Uz nie..
Reply on: jt #59549:
no tak tebe to určite nebudem ozrejmovať, nerobzo seba toto!!!
Reply on: matway #59548:
Tak nám to pozadie, ktoré "nepoznáme" ozrejmi ?
Reply on: Isidor #59539:
podľa môjho názoru si idiot! a všetci, ktorý tu len polemizujú a pozadie absolutne nepoznejú!!! je mi z vás na grc...
Reply on: S499.1023 #59546:
Čo je vlastne ten, ktorý si uviedol. Takže tam. Hneď §20 ods. 1 trebárs.
Reply on: TA #59543:
V zákone o kolektívnom vyjednávaní.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.