Reply on: LUK #5908:
? ? Áno je mi do smiechu aj do plaču... Vystihol si to presne...A k trolejbusom dodám, ak ešte prídeš niekedy k nám, tak daj vedieť a ja Ti zariadím expresnú jazdu trolejbusom...
Pripomínam, že v Ke bola nanútená, pardon "doporučená" rýchlosť 50km/h a cez kríženie je 15km/h... Vodiči to teraz dodržujú, lebo sú sledovaní "čiernou skrinkou"... ?
A keď sme už pritom, nie je zvrátené, že pod cieľmi LECHKÉHO i KLIMKOVIČOVA sa myslí tá istá zastávka, ktorá sa vlastne nevolá ani Lechkého ani Klimkovičova? 
Sarko
- na vagóne č. 81 54 3943 963-1 je článok 512-A,
- na vagóne č. 81 54 3942 453-3 je článok 512-C,
- na vagóne č. 81 54 3943 990-3 je článok 512-B,
t.j. na zverejnenej fotografii je odfotografovaná "Bambuľa" spredu (A+C+B). Máš dobrú intuíciu ?
Inak článok B došiel poškodený. Ide o malé poškodenie, ktoré nastalo niekde po ceste z Krnova. Zadná časť článku sa mierne vyosila, drevený oporník vyskočil a spodok vonkajšieho plechu na ploche cca 10x4 cm sa vyhol o 90°. Ešteže to bolo istené aj napínadlami...
Inak som si všimol ďalšie rozdiely, podľa ktorých bude možné #517 a 521 od seba rozoznávať. Najviditeľnejšou je drobná zmena náteru nad čelným a bočnými sklami kabíny vodiča, kde je súvislý biely pás pozdĺž celého vozidla. Na #517 a 521 je náter aplikovaný nesprávne, pričom pozdĺž vozidla je pás biely, ale nad oknami kabíny vodiča je šedý.