Reply on: 1018 #5944:
Či sa vývesky budú klepať strojom alebo cez Excel, je to jedno i druhé zvrhlosť. Na to už dávno mal byť normálny softvér - generátor cestovných poriadkov. V bývalej ČSFR takto nerobia CP už asi fakt len Košice. Ešte aj SAD-ky sú v tomto ďalej.Som rád, že sa ohľadne transparentov zhodneme. Mne je jasné, že Košičan skôr pochopí Podhradovú ako Sever - Zoborskú. Ale určite nie je dobré, ak mi na zastávku príde bus s cieľom, ktorý v žiadnej schéme MHD nenájdem. Za odvrátenie Konevovej hrozby máš pochvalu - samozrejme, že tam má byť vysvietené Exnárova.
Ja samozrejme viem ako to s tým Kláštorom je. Ja som si len náročky zobral ten najextrémnejší príklad, keď vozidlo linky 19 alebo 36 ukončí spoj na zastávke "Sídl. KVP - kláštor" na Lechkého ul., pričom má na transparente "S. KVP - Klimkovičova"
A keď sme už pritom, nie je zvrátené, že pod cieľmi LECHKÉHO i KLIMKOVIČOVA sa myslí tá istá zastávka, ktorá sa vlastne nevolá ani Lechkého ani Klimkovičova?
Áno, to s BUSE je neschopnosť podniku - nič iné. Nechápem, ako vôbec môžu tolerovať súčasný stav s (ne)využívaním možností systému.

Sarko
- na vagóne č. 81 54 3943 963-1 je článok 512-A,
- na vagóne č. 81 54 3942 453-3 je článok 512-C,
- na vagóne č. 81 54 3943 990-3 je článok 512-B,
t.j. na zverejnenej fotografii je odfotografovaná "Bambuľa" spredu (A+C+B). Máš dobrú intuíciu ?
Inak článok B došiel poškodený. Ide o malé poškodenie, ktoré nastalo niekde po ceste z Krnova. Zadná časť článku sa mierne vyosila, drevený oporník vyskočil a spodok vonkajšieho plechu na ploche cca 10x4 cm sa vyhol o 90°. Ešteže to bolo istené aj napínadlami...
Inak som si všimol ďalšie rozdiely, podľa ktorých bude možné #517 a 521 od seba rozoznávať. Najviditeľnejšou je drobná zmena náteru nad čelným a bočnými sklami kabíny vodiča, kde je súvislý biely pás pozdĺž celého vozidla. Na #517 a 521 je náter aplikovaný nesprávne, pričom pozdĺž vozidla je pás biely, ale nad oknami kabíny vodiča je šedý.