Reply on: LUK #5908:
? ? Áno je mi do smiechu aj do plaču... Vystihol si to presne...A k trolejbusom dodám, ak ešte prídeš niekedy k nám, tak daj vedieť a ja Ti zariadím expresnú jazdu trolejbusom...
Pripomínam, že v Ke bola nanútená, pardon "doporučená" rýchlosť 50km/h a cez kríženie je 15km/h... Vodiči to teraz dodržujú, lebo sú sledovaní "čiernou skrinkou"... ?
A keď sme už pritom, nie je zvrátené, že pod cieľmi LECHKÉHO i KLIMKOVIČOVA sa myslí tá istá zastávka, ktorá sa vlastne nevolá ani Lechkého ani Klimkovičova? 
eMareq
Vidno, ze si nebol vsade, lebo este existuju stare zastavky (nie palicove), ale to by si musel si urobit kompletnu prehliadku kde vsade nasa MHD jazdi.