Reply on: rpopo #57562:
Týždeň som behal po KE s foťákom a nikto na mňa ani škaredo nepozeral. Dokonca osobne som sa v KE so žiadnym problémovým správaním nikdy ani nestretol.
.
Drvivá väčšina nemá problém (aspoň navonok) teda, väčšinou má v trúbke dákeho fotografa.
COMFORT
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=59198&idt=u&idg=4655&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=