Reply on: eMareq #5740:
Mozno pridat intervaly, ale naozaj len cez vikend. Cez tyzden je to bieda, spoje chodia naozaj nevyuzite. Urcite by som ponechal prvy nocak a potom mozno az o 2 hodiny. Ja osobne suhlasim s obmedzovanim nocakov cez bezne pracovne dni, aj ked nemozeme hovorit o usetrenych miliardach. Ale lepsie, ako vozit vzduch. Kvoli par cestujucim, ktori sa pozabudli v baroch , sa naozaj neoplati vypravit nocak.
SHORTY
Ináč, ak ste včera videli linku 7 na ŽST, tak to bolo preto, že výhybka pri K.Súde vypovedala poslušnosť. A večer vypadli obe linky 5(ja a kolegyňa) a linka 6 zo ŽST a vo vozovni sme sa stretli ešte aj s L7, ktorá tiež prišla na poruchu. A verte mi 2 zálohy na to nestačia! ?