dobry vecer.. nevie mi niekto poradit nie som z ke a som studentom upjs externa forma. potreboval by som apr info akou MHD sa da dostat k skole a potom na Petzvalovu ulicu 4. Neviem aky je nazov zastavky na petzavlovej ulici .Dakuejm
však podľa mňa je tento návrh L3 celkom dobrý, aj keď minulý rok som mal proti tomu výhrady
TA
zdupľovanie L 34 v úseku KVP - Cassosport L 36 mi pripadá úplne zbytočne, súhrnný 10-minútový víkendový interval bude kapacitne prevyšovať aj vozenie vzduchu L 3 na Južnej triede