Reply on: Bmko #5105:
Pozri si http://tramvaje.plzenskamhd.net/index.htm a riaď sa podľa mojich pokynov v #5091 a nájdeš aj fotografiu jeho. ? ? ? ? ? ? ?
. A este detail, v anakonde nizkopodlagovej, je tych reproduktorov kusok viacej.
1018
Mas pocit, ze ak si to povieme tu, tak to tak robi aj DPMK? Vyraz "bahozova" je len akymsi poznavacim znamenim vozidiel, ktore su po prehliadke a schopne samostatneho fungovania. Ak by si tie vozy poznal, tak by si vedel, ze od vozov bez prehliadky maju aj kopu inych rozdielov, ktorymi pocas nej presli a DP ich podla stupnov obnovy a najazdenych km aj triedi. Ale pre fanusikov a fanusicky MHD je vyraz "bahozova" len skutocne akymsi krycim oznacenim.
A ozaj, indiani potrebuju jedlo, zbrane, ohnivu vodu a slobodu, ziadne zrkadielka. Pozri si niektory western, poucis sa...