Reply on: TA #4982:
Mam dojem ze 504 mala havariu (nie nahodou s 222-226 vo VA VSZ?), volakde som mal fotku ako ju celkom vynovili, ale potom sa z nej stal zdroj na suciastky. Nakoniec bola odpredana do Brna, kde u nich jazdi ako KT8ckova RNka. Podobny osud stihol i 515 (nie havaria) ale postupna demontaz vsetkeho mozneho + kedysi v areali DP sa volne "pohadzoval" A resp C clanok (s kabinou pre vodica) len tak veselo vonku. Z nej je tiez RNka - skoda, mohli jazdit u nas ako RNky.
Dnes uz nebudem pisat nic, ale zajtra ti to sendnem.
Ale že si to Ty, tentokrát nájdeš adresu aj pod nickom.
Vladimír
Re #4967 Pedro: No tu asi nebudem môcť súhlasiť. Viem o viacerých prešovských zastávkach, kde cestujúci nastupujú z trávy a vodiči sa výslovne dožadujú položenia panelu na nástupnú plochu. Okrem toho, že cestujúcim sa tak rozloží výstup do vozidla na menšie schodíky (podlaha vozidla je nižšej úrovni oproti nástupnej ploche) sa menej znečišujú vozidlá MHD. Cestujúci totiž v daždi nestoja na blate a pri nástupe ho nevláčia do vozidla. Ak nie je možné na zastávke na Karose otvoriť dvere, to je už problém výšky trávnika + panelu.