Reply on: slavius #48948:
Hm... zaujímavé, že aj vodič môže kontrolovať.. no veď ako to nieje až také divné, len potom, ak cestujú na čierno má ich právo iba vyhodiť, alebo aj pýtať všetky údaje, ako revízor?
Veru, dnes je tomu 11 rokov...
S499.1023
Keď pôjdeš vlakom a bude meškať pre výpadok napájania, budeš sa sťažovať u ZSSK alebo u ŽSR Energetiky?
Dodávateľom služieb občanovi a oprávneným tečom kritiky je v tebou spomínanom prípade DPMK a nie Mediatex