Reply on: redburger #48098:
Lepšie je to v tom, že tam nefúka. Inak je to esteticky otrasné. Že do tejto lokality je zbytočné dávať niečo iné rozhodne nesúhlasím. Tá zastávka pôsobí nie práve najlepšie - posprejované steny, tma, rozbitá búdka..., ale to neznamená, že nie je využívaná. V rannej špičke tam nastupuje veľmi veľa ľudí z okolia, ktorí prídu SAD-kou zo smeru Čaňa, Gyňov. Určite sa tam hodil ten prístrešok, ktorý tam bol, ale mali ho upraviť podobne, ako na Jazere - zamurovať výplne.Pevne verím, že je to len dočasné riešenie a bude sa s tým niečo robiť.
redburger