Reply on: Dispecer #48026:
Ešte som si spomenul, že okolo roku 2000 a krátko po ňom jazdila ešte jedna T3 v celomodrom nátere podobného odtieňa ako podravky a 421+422 a bol to voz 363, ktorý jazdil čistomodrý ako B-čko s 362 (to bol ale pozostatok po CVR, 362 už bola v tom čase červeno-krémová).
jt
Na stanicu smerujú električkou väčšinou práve z Polárnej, z Dneperskej a Bukoveckej nastupujú väčšinou do L19, k Bukoveckej električky dokonca ani nechodia, čiže trojka môže vykrývať maximálne dve stredné školy. Odvez sa tak niekedy a hneď budeš vedieť čo som tým myslel...