Reply on: jt #47999:
"Bolo to popoludní zo sídliska do centra, pričom v takom čase je tok cestujúcich presne opačný. Všetci sa vracajú domov, ale aj napriek tomu, bolo nesmierne plno."Teoretik, Ty bývaš na Jazere? A všimol si si, že je tam niekoľko stredných škôl, ktorých študenti presne v čase skorej popoludňajšej špičky smerujú opačným smerom ako Tvoj tok? Vtedy sa im končí vyučovanie a oni idú domov opačným smerom ako Tvoj tok, lebo nie celé Košice bývajú na Jazere. Veľa z nich smeruje na stanicu a preto sú trojky plné a preto sú sóla na trojke blbosť. To je šok, čo?
marek.16