Reply on: 5 #47972:
aha, nejako som to očami preskočil. Spojenie s centrom - Palackého a stanicou - sa im ale ide posilniť, tak je čudné takéto sťažovanie sa. Navyše ak sa po výstavbe Auparku zriadi zastávka pri krytej plavárni, tak s prestupom nebude žiadny problém ( zatiaľ však vo hviezdach ).
Spojenie kam?
eMareq
Re #47954 Chegevara: 8-10/12/15/20//20 ?