Reply on: Peter55 #47912:
ale ved mame prestupnu tarifu, prestup pri tescu.. sice, nikdy som necestoval z furce na tahanovce alebo naopak, takze neviem ako to tam vyzera. chces povedat ze vela ludi chodi z thc na furcu ? myslim ze svojho casu tu nejaka priama linka existovala
jt
Re #47872 rmcsp55: "Cele DPMK je hanbou mesta Kosice."
Ja by som porozmýšľal kto je za tento stav zodpovedný a potom niečo púšťal z úst.