Reply on: Josip3211 #47756:
-- Zase príklad síce z praxe ale čisto teoretický. --
To bol náhodou celkom praktický príklad.
-- Ja si za cestovné platím poctivo každý mesiac a platím do predu --
Veď aj ja a za to požadujem služby na úrovni.
-- Skúsil by si robiť cirkus s vodičom že Ti nechce predať lístok lebo si chudák a nemáš drobné tak by som Ťa ja ako cestujúci vyj.bal z vozidla sám a by si nešiel nikam. --
A razom by si sa človekom s problémami stal ty.
Josip3211
Normálny človek sa nebude hrať na kkta a kto je kkt tak si za to môže sám že si nevie zabezpečiť jeden posratý lístok.Keď je taký bohatý že nemá drobné nech si ide taxíkom nezaujíma ma.Ja si za cestovné platím poctivo každý mesiac a platím do predu neviem prečo by som mal doplácať na chudáka čo si nevie zabezpečiť lístok a nemá drobné a otravuje tým vodiča.Skúsil by si robiť cirkus s vodičom že Ti nechce predať lístok lebo si chudák a nemáš drobné tak by som Ťa ja ako cestujúci vyj.bal z vozidla sám a by si nešiel nikam. ?