Reply on: AutobusovyManik #47555:
Neviete niekto, či sa nikto od "traťovky" v KE ešte nestretol s výrazom "pružné upevnenie"? A to vedenie na tom moste ostane tak, ako je?
Tu v CP ani nie je zaznačený. Napadá ma, že by to mohla byť nejaká eRková služba ( príchod do Barce o 18:53 ) - prejazd z L R8, ktorý sa označil v CP L 3, ale to len tipujem.
TA
Ak ten zákaz platí kvôli nosnosti mosta, potom by to malo platiť aj pre za sebou idúce električky.