Reply on: redburger #47516:
Si normalny??? Ved len teraz ich "zasadili" ... Ty ked zasadis zemiaky, budes po nich valcovat autobusom ? Prosim ta, ved sa caka, kym kolaje vyklicia! ? ? ? ? ?
po koľajovom telese v celom úseku trate Važecká – VSS križovatka. Všetky spoje linky č. X ( náhrada za električky) využijú výhradne cestnú komunikáciu ( Slanecká ulica) a budú zastavovať na príslušných autobusových zastávkach.
VLI