Reply on: Furčan #46770:
Hej hej...vkuse je cirkus a autá trúbia.. A takto všetci prejdu cez semafor... Len dúfam, že to nebude označené, aby geriatria mala na čo pindať...

ale nechajme tak...a ake linky budu to my neovplyvnime...teda ja určite nie
Trucker4091
Re #46757 Josip3211: Ta tak dajak ?