Reply on: romeo #46749:
Nema prisť GR DPMK do každej MČ a každeho postihnuteho sa opytať kam cestuje a tak? A aky interval chce? A pred 25 rokmi ako cestovali postihnuti ľudia? Tatrou 603 ktoru im požičal prezident? Ak vedeli cestovať vtedy v ikaruse prečo by teraz nemohli?
5
Inak povedané, ako by sme Myslavčanom vysvetlili, že z vedľajšieho geta IX ide autobus až na NO a im nie?
S tou L32 by som súhlasil len za predpokladu bezkolízneho prestupu na L72 na Grunte, čo splnené nie je.