BUDE SA NIEČO ROBIŤ KONEČNE AJ S TÝMTO? Toto nie je žiadna rarita, taketo rozdiely su na viacerych miestach a na rôznych linkach. Vodič ide presne podľa svojho palubaku a pride naňho hlašenka, že mešká
?
http://kemhd.wbs.cz/cp_54_rozdiely.jpg
? http://kemhd.wbs.cz/cp_54_rozdiely.jpg
jt
Furča má tbusy, ale samozrejme to neznamená, že nič iné tam jazdiť nesmie. Len by to namalo jazdiť paralelne pod trolejovým vedením cez pol sídliska.