Vďaka. A tie čísla sú pravdivé? Alebo sa niečo zmenilo? Mesto malo podnik zaviazať ušetriť 10% vozkm, no ešte aj toto súčasné LV je postavené na vzduchu, keďže chýba 700 000 km. Čiže ak je to aktuálne, za 5 mesiacov sa má škrtnúť takmer 15% z CELOROČNÝCH výkonov.
Unavení železiarnici po smene budú mať radosť ? , a linka 50 dlho vydržala..., na tom linkovom sa mi jedine páči 14J, aspoň to má logiku, vodiči budú zo 17-tkou spokojní, aspoň ako-tak, no a 34 mohla zájsť ešte ku Kike a Mercury Marketu ?
jo, takto sa schvaľuje LV, rýchlo a v zákulisí... teraz vidieť, že informovať verejnosť týždne a mesiace vopred - ako sa dialo pred rokom - je úplná idiotina a prináša len a len problémy
L32 je dost stupidna linka....aspon k NO to potiahnut, lebo ked neskoordinuju briky, teda zostanu jak su teraz ze sa dlho caka tak neviem neviem.....kazdopadne to bude dalsi cirkus a kto nema internet bude cumiet jak ked indian prvykrat vidi sneh...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Yogi616