Reply on: Peter55 #46362:
A nie každý je taký egoista, že by chcel mať MHD presne svojich podľa požiadaviek. Nie každý sa totiž potrebuje dostať na Nám. oslobodediteľov, hoci je to prestupný uzol a v žiadnom prípade neupieram aby sídlisko malo napojenie na tento smer. A ak ti nevyhovuje tbus, choď 15-tkou. Tá by mala jazdiť z Lingova, kde by jednoducho prestúpil každý, kto nechce ísť cez Mier, ale po Sečovskej.Re #46363 Nodes: Tak nemám taký prehľad o osobnostiach podniku, ale očividne to nebude pozitívna postava.
solac3903